Університет відкриває нові форми співпраці із партнерськими закладами середньої освіти

13-12-2018, 16:55

У Харківській гімназії №152 за ініціативи Університету та за сприяння Департаменту освіти Харківської міської ради, Управління освіти Адміністрації Холодногірського району відкрито кабінет правознавства імені Ярослава Мудрого

На урочистому відкритті директор гімназії Л.В.Луценко зазначила: «Ми постійно відчуваємо підтримку й допомогу нашого партнера – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Наші учні із задоволенням відвідують Університет для спілкування із професорським складом та участі в академічних заходах. Завдяки допомозі викладачів вишу у підготовці до правових турнірів й олімпіад представники гімназії традиційно посідають призові місця».

Проректор Університету з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш окреслив напрями, за якими можуть співпрацювати два навчальні заклади: підготовка до олімпіад, майстер-класи, онлайн-лекції, використання можливостей, які надають Палац студентів і спортивні клуби університету, для всебічного розвитку особистості учнів тощо. Він зауважив, що така форма співпраці означає створення в гімназії постійно діючого майданчику для спілкування між учнями та їхніми викладачами, з одного боку, та університетської спільнотою, з іншого. Наостанок проректор повідомив про те, що при кабінеті Асоціацією випускників Університету створено бібліотеку правової літератури, при цьому Асоціація взяла на себе зобов’язання регулярно її поповнювати.

Справжньою «родзинкою» урочистостей став концерт, у якому поряд із юними талантами – вихованцями гімназії взяли участь вокалісти Палацу студентів Університету Павло Багаченко, Валерія Симулік, Ігор Сірий та Аліна Голуб.

Аналогічний клас днями також був відкритий у Миколаївському юридичному ліцеї.

У першому подібному класі в Миколаївській області, відкритому Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, навчатимуться учні 10-А. В межах Всеукраїнського тижня права та з нагоди відкриття класу були підбиті підсумки олімпіади з правознавства, що проводив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Декан факультету адвокатури К.Є.Соляник та заступник декана заочного факультету О.Ю.Лялюк привітали всіх учасників, вручили їм сертифікати, а переможці отримали грошові премії та подарунки від Асоціації випускників Університету: ІІІ місце посіла учениця 10-А класу Вікторія Радченко, ІІ – Марія Терлецька (11-Б), Першим став Олег Воловик (10-А). Наприкінці зустрічі відбулося активне спілкування ліцеїстів із викладачами Університету.