Університет відвідали представники партнерських начальних закладів − професор Савойського Університету Монблан Ерік Бруна (м. Шамбері, Франція) та координатор спільних магістерських програм Університету Миколаса Ромеріса Віргініюс Біте (м. Вільнюс, Литва)

23-11-2015, 16:44

21 листопада відбулася зустріч іноземної делегації з ректором Університету В.Я.Тацієм, в ході якої обговорювалися попередні результати реалізації спільних магістерських програм «Міжнародне право» та «Європейське і міжнародне підприємницьке право», а також були визначені стратегічні напрямки подальшої співпраці в освітній та науковій сферах. У зустрічі приймав участь проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш та співробітники відділу міжнародних програм та зв’язків доц. О.С.Частник та доц. І.А.Шуміло.

У цей же день об 11.30 відбулася зустріч проф. Е.Бруна та проф. В.Біте зі студентами 3-4–го курсів, де присутні змогли отримати інформацію про особливості отримання вищої юридичної освіти у Франції та Литві, познайомитися з критеріями відбору на навчання за спільними магістерськими програмами партнерських університетів та можливостями отримання стипендій для навчання за програмою Європейськой комісіїї Еразмус плюс. Захід проводився англійською мовою.

22 листопада іноземна делегація зустрілася з проректором з наукової роботи А.П. Гетьманом, під час якої відбулася конструктивна розмова про розвиток наукової співпраці, зокрема проведення спільних наукових досліджень, конференцій та інших наукових заходів, а також про поєднання зусиль з метою підвищення рейтингів періодичних видань партнерських університетів, були визначені умови розширення академічної мобільності науковців.

 22 листопада також відбулися зустрічі представників партнерських навчальних закладів зі студентами та викладачами спільних магістерських програм «Міжнародне право» та «Європейське та міжнародне підприємницьке право», де обговорювалися поточні питання організації навчального процесу, визначалися шляхи зближення стандартів щодо викладання навчальних курсів спільних програм, а також оцінювання знань студентів.