Університет відвідали експерти Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (Defence Education Enhancement Program – DEEP)

26-03-2013, 11:03

До складу делегації, яку очолює керівник програми DEEP, представник Міжнародного секретаріату НАТО (Департамент політичних справ та політики безпеки) Жан д’Андуран, увійшли: представник Міжнародного секретаріату НАТО, координатор програми DEEP Маріуш Соліс, начальник Національного університету оборони Республіки Польща генерал-майор Богуслав Пашек, начальник Академії Збройних сил Словацької Республіки імена генерала М.Р. Штефаніка бригадний генерал Боріс Уркеч, ад’юнкт-професор факультету досліджень національної безпеки та Програми політики національної безпеки Військового коледжу СВ США полковник (у відставці) Алан Столберг, професор факультету військового управління Інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони Республіки Польща полковник Тадеуш Зелінські, заступник декана з наукової роботи факультету економіки та менеджменту Національного університету оборони Чеської Республіки підполковник Павел Фолтін, представник ректора Національного університету оборони з питань інновацій, офіс-начальника Національного університету оборони Республіки Польща, начальник лабораторії дистанційного навчання Піотр Гавлічек та заступник начальника Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з наукової роботи полковник Ігор Ольховий.

Метою візиту є презентація можливостей програми DEEP, інформування фахівців НАТО щодо вимог до підготовки фахівців у виші та обговорення напрямків подальшого співробітництва Університету у рамках Програми DEEP.

«Програма удосконалення військової освіти» (DEEP) була розроблена для підтримки зусиль держав-партнерів НАТО по створенню, розвитку і реформуванню військових навчальних закладів за допомогою надання їм сприяння у складанні навчальних програм (чому навчати), а також сприяння у підвищенні якості методів підготовки (як навчати).

Програма DEEP дозволяє встановити прямі контакти між старшими керівниками військових навчальних закладів держав НАТО і пов’язаними з ними структурами. Також вона допомагає покращити взаємодію і налагодити тіснішу співпрацю і діалог між представниками структур оборони і безпеки країн НАТО і держав-партнерів, що також сприяє збереженню регіональної стабільності через реалізацію багатонаціональних зусиль у сфері освіти і наукових досліджень.

Під час зустрічі з ректором В.Я.Тацієм, проректором з навчально-методичної роботи В.В.Комаровим, деканом військово-юридичного факультету В.М.Шевчуком обговорювалися питання можливої співпраці у рамках Програми DEEP з залученням фахівців Університету та військово-юридичного факультету та були окреслені напрями подальшої співпраці.

Також гості оглянули навчально-матеріальну базу Університету.