Університет відвідали директор школи права Талліннського технічного університету проф. Танел Керікмае (Tanel Kerikmae) та науковий співробітник цього навчального закладу Арчіл Чочіа (Archil Chochia)

16-05-2017, 15:11

Під час зустрічі з ректором В.Я. Тацієм, проректором з наукової роботи А.П. Гетьманом та проректором з навчальної роботи Ю.Г. Барабашем відбулося обговорення заходів спільного освітнього проекту у сфері захисту прав людини, що реалізується в межах програми Еразмус плюс. На зустрічі також були присутні представники відділу міжнародних зв’язків О.С. Частник та І.А. Шуміло.

Проф. Т. Керікмае розказав про особливості реформування науки та вищої освіти  в Естонії, пріоритетні напрямки наукових досліджень національних правових шкіл та про організаційні аспекти навчання за докторськими програмами. 

В ході бесіди відбувся обмін думками щодо перспективних напрямків співпраці, досягнуто домовленість про реалізацію магістерської програми «Право та технології», яка дозволить на засадах взаємного визнання кредитів ECTS отримувати дипломи магістра права Естонії і України,  надасть студентам можливість оволодіти унікальними компетенціями у сфері правого забезпечення інформаційних технологій.

За підсумками зустрічі було підписано меморандум про співпрацю. 

Естонські освітяни також зустрілися зі студентами та аспірантами Університету, проф. Т.Керікмае презентував школу права Таллінського технічного університету та прочитав оглядову лекцію «Штучний інтелект та право», відповів на запитання присутніх.

Гості відвідали новий навчально-бібліотечний комплекс Університету, ознайомилися з експозицією відділу рідкісних видань та дисертацій.