Університет відвідали викладачі Університету Миколаса Ромеріса (Литва)

30-05-2016, 14:53

Візит відбувся 19-20 травня. До складу делегації входили:  декан юридичного факультету професор  Ліра Якулявічене, заступник декана з міжнародної роботи доцент Довіле Галіюте, директор Інституту приватного права професор Віргініюс Біте, доцент кафедри міжнародного та європейського права Інга Даушкене та доцент Інституту приватного права Віліус Мачулайтіс. Литовські науковці взяли участь у роботі Східноєвропейського форуму правової реформи «20 років Конституції України: європейська правова традиція і український контекст – виміри правової реформи», що була організована Національною академію правових наук  України та партнерськими навчальними закладами України, Литви і Польщі за фінансової підтримки ОБСЄ.

20 травня відбулася зустріч литовської делегації з першим проректором Університету Ю.П.Битяком та проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем, в ході якої були підписані зміни до двосторонніх угод про реалізацію спільних магістерських програм, обговорені перспективи майбутньої співпраці.

Литовська делегація також зустрілася зі студентами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції і активом Ліги студентів ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого». Учасники заходу дізналися про особливості доступу до юридичної професії у країнах Балтії, перспективи працевлаштування  випускників магістратури, а  також про можливості академічної мобільності в межах стипендіальної програми Еразмус+ під час навчання  за спільними магістерськими програмами «Міжнародне право» та «Європейське і міжнародне підприємницьке право».