Університет відвідала заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації О.В.Сукманова

13-12-2017, 15:46

У робочій зустрічі з керівництвом ЗВО взяли участь ректор Університету В.Я.Тацій, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Т.П.Єгорова.

Ректор В.Я.Тацій ознайомив гостей з досягненнями Університету, провів екскурсію навчальними корпусами Інституту підготовки кадрів для органів юстиції, показав новий навчально-бібліотечний комплекс Університету.

Після цього відбулася зустріч із студентами, під час якої майбутні юристи жваво дискутували з заступником Міністра юстиції України

«Я вам заздрю! Коли побачила нову бібліотеку, навчальні аудиторії і зали, картинну галерею – в мене з’явилося бажання знову вчитися саме тут», – сказала О.В.Сукманова. Вона також розповіла про молоду команду Міністерства юстиції України і про те, наскільки важливо відновити і постійно підвищувати рівень довіри громадян до влади. «Не бійтеся нічого, експериментуйте, беріть участь в усіх конкурсах. Завжди майте власну думку й переконання. Я бажаю вам успіхів, досягнень, перемог, оптимізму, не втрачайте ніколи віру в себе!» – наголосила заступник міністра.

Олена Валеріївна відповіла на низку запитань, які їй поставили студенти. Вони стосувалися, зокрема, того, яка сучасна практика співпраці Мін’юсту з іноземними організаціями; які є підрозділи в системі Міністерства для працевлаштування юристів-випускників; які навички треба мати, щоб стати успішними у системі органів юстиції; які є проблеми після надання реєстраційних функцій нотаріусам; чи буде спрощено державну реєстрацію; які найголовніші досягнення за півроку на посаді заступника Міністра юстиції України; як виконуються рекомендації Венеційської комісії щодо очищення влади. Студенти також попросили прокоментувати реформу виконавчої служби; перспективи співпраці активної молоді з Міністерством юстиції України; стратегію подолання рейдерських захоплень тощо.

Ректор Університету В.Я.Тацій подякував гостям за візит і подарував на згадку про зустріч книгу «Історія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за 210 років».