Університет відвідала група експертів Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

22-07-2015, 15:07

Під час візиту відбулася зустріч ректора Університету В.Я.Тація з Віргіліюсом Валанчюсом, керівником групи експертів Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні». У ній також взяли участь проректор В.В.Комаров та національні експерти Проекту Юлія Землицька і Денис Пащенко.

Ректор університету В.Я.Тацій та доктор Валанчюс обговорили плани щодо співпраці навчального закладу з ініціаторами Проекту, пов’язаного зі втіленням у життя Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів. Ця Стратегія затверджена 20 травня 2015 року Указом Президента України, для її реалізації обрано три найпотужніші правові регіональні центри України – Харків, Львів та Одесу.

Метою зустрічі був розгляд перспективи створення регіональної «Ради юстиції» – майданчику для професійного спілкування судової та виконавчої влади, прокуратури, адвокатури, науковців. Результатом переговорів стала домовленість про організацію у стінах НЮУ імені Ярослава Мудрого конференції правників, що відбудеться у другій половині листопада.