Університет відвідав радник Президента Європейського економічного і соціального комітету, спікер Європейської Комісії Олів`є Ведрін

07-11-2014, 16:57

  

Студентам міжнародно-правового факультету гостя представив координатор ГО «Комітет люстрації та реформ України» С.М.Данило.

Олів`є Ведрін виступив із лекцією «Пакети допомоги Європейського Союзу Україні», в якій торкнувся питань врегулювання конфлікту на сході України, проблем боротьби з корупцією, ситуації з фінансовою допомогою ЄС нашій державі та перспектив двостороннього співробітництва між ЄС та Україною.

Під час заходу спікер також зупинився на особливостях і проблемах українського євроінтеграційного шляху сучасного розвитку Європейського Союзу, наголосивши при цьому важливість його цінностей як для внутрішньої міці і згуртованості ЄС, так для зовнішньої політики об`єднання.

Крім того, пан Ведрін окреслив питання порядку денного у розвитку Європейського Союзу, його перспективи та виклики, а також порядок денний співпраці України з ЄС в усіх сферах. На останок він поділився своїм досвідом роботи, баченням подій та їх можливими перспективами.

По закінченні виступу лектор відповів на запитання студентів.

Довідка: Олів`є Ведрін є досвідченим громадським діячем, експертом та фахівцем у широкому спектрі внутрішнього і зовнішньополітичного розвитку Європейського Союзу, співпраці України та ЄС, зовнішньої і безпекової політики Франції, інших сферах міжнародних питань.