Університет відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

17-05-2018, 17:07

У навчально-бібліотечному комплексі НЮУ імені Ярослава Мудрого проведено виїзне засідання колегії Міністерства соціальної політики.

Ректор Національного юридичного університету  імені Ярослава Мудрого Василь Тацій на правах гостинного господаря привітав учасників заходу у стінах новозбудованого сучасного НБК та побажав їм плідної праці.

У засіданні колегії також взяли участь міністр соціальної політики  Андрій Рева, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Генадій Кернес, представники регіональних органів Мінсоцполітики, обласні та районні адміністрації об’єднаних громад.

«Економічні та соціальні реформи, які наразі проводить уряд, дозволяють акумулювати ресурс економічного зростання, можливостей економіки, а не ресурс запозичень, які формують боргове навантаження на бюджет», – сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Глава Уряду наголосив, що все, зароблене економікою, буде інвестоване в життя громадян, а це – оновлена система освіти та підготовки кваліфікованих кадрів для потреб ринку, модернізована система охорони здоров’я, нова інфраструктура, яка в тому числі посилює заходи безпеки, а також ефективна система соціального захисту для тих, хто цього реально потребує.

Після цього відбулася зустріч Володимира Борисовича зі студентською спільнотою.

Прем’єр-міністр України також оглянув навчально-бібліотечний комплекс і залишив запис у Книзі почесних гостей, зауваживши: «Ознайомлення з матеріально-технічною базою Університету, спілкування зі студентами та професорсько-викладацьким складом дозволяє з впевненістю стверджувати про його чудове майбутнє. Бажаю теперешньому поколінню університетської громади підтримувати прекрасні традиції Вашої alma-mater, примножувати досягнення та славу!»