Університет відвідав Міністр освіти і науки України С.М.Квіт

16-10-2014, 10:50

У рамках робочого візиту Міністр освіти С.М.Квіт 15 жовтня відвідав Харківську область. Міністр провів зустріч з ректорами вузів в Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна.

Виступаючи на раді ректорів, С.М.Квіт розповів про імплементацію нового Закону України «Про вищу освіту», роботу міністерства в цьому напрямку, і поділився власним баченням змін, які повинні відбутися в освіті і науці в найближчому майбутньому.

«Імплементація буде складнішим завданням, аніж розробка та прийняття закону», – зазначив С.М.Квіт.  Реформаторський закон розширює університетську автономію через передачу повноважень від Міністерства освіти і науки до ВНЗ. «Нам потрібен зворотній зв’язок, щоб знати, що працює, а що ні», – зазначив С.М.Квіт.

С.М.Квіт  поспілкувався з професорсько-викладацьким складом, співробітниками та студентами вузів Харкова.

Міністр освіти і науки України С.М.Квіт також відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого і ознайомився з його інфраструктурою.

У зустрічі взяли участь ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з науково-методичної роботи В.В.Комаров та проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Ректор  розповів Mіністру про плани на найближчі роки.

Наприкінці зустрічі С.М.Квіт зробив запис у Книзі почесних гостей Університету.