Університет відвідав заступник Міністра юстиції України Г.Г.Гецадзе

17-08-2017, 15:21

У стінах вишу заступника міністра зустрів проректор В.В.Комаров. У цьому заході також брали участь  начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області О.В.Чурсін, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області І.В.Левченко, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області  О.В.Ночовкіна, директор  Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, директор юридичної клініки Університету В.П.Янишен.

Присутнім Г.Г.Гецадзе розповів про новий проект Міністерства юстиції спільно з USAID «Я маю право», спрямований на підвищення юридичної грамотності громадян. За даними Міністерства юстиції, понад 70% населення не обізнано у своїх правах. З огляду на це першим етапом проекту стане проведення роз’яснювальної роботи за трьома блоками: права у сфері правосуддя, захист права власності і протидія корупції. До проекту будуть залучені місцеві органи влади, ЗМІ, органи комунікації Мін’юсту, а також волонтери. Заступник міністра висловив впевненість, що Університет та юрклініка долучаться до цієї роботи.

Після цього проректор В.В.Комаров ознайомив гостя з досягненнями юридичної клініки Університету, провів екскурсію навчальними корпусами і гуртожитками Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, а насамкінець показав новий навчально-бібліотечний комплекс Університету.

Закінчуючи візит, заступник міністра побажав нашому вишу подальших успіхів та розвитку.