Університет відвідав випускник Харківського юридичного інституту 1969 року, генерал-лейтенант юстиції Інтерполу, радник президента Центру «Кремлівська стратегія» по роботі з правоохоронними органами в Україні, козачий генерал-полковник, державний радник юстиції 2-го класу Д.С.Бєсєда

15-03-2013, 17:04

Під час зустрічі з ректором В.Я.Тацієм Дмитро Степанович подарував 17-томне зібрання своїх творів до фонду бібліотеки Університету. За його словами, книга була задумана вже давно, але здійснити свій план вдалося лише зараз.

Автор не є професійним літератором. Дар поезії прийшов до нього у зрілому віці. У своїх творах Д.С.Бєсєда розповідає про ті події, учасником або свідком яких він був сам.

Ректор щиро подякував Д.С.Бєсєді за подарунок і зазначив: «Ми давно знайомі з Дмитром Степановичем. Його життя, само по собі, цікаве, повчальне і змістовне, наповнене різноманітністю подій. Д.С.Бєсєда пройшов складний, але прекрасний шлях. Він був прокурором району, прокурором Черкаської, Луганської, Харківської областей. Службу в органах прокуратури закінчив на посаді Східно-Українського транспортного прокурора. Він є тим випускником, яким пишається наш вуз».