Університет влаштував традиційну зустріч-знайомство в незвичному форматі

12-12-2020, 16:20

12 грудня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проведено День відкритих дверей онлайн. Захід було організовано Асоціацією  випускників.  

Обмеження, що діють в умовах карантину, на жаль, не дозволили провести традиційне свято з його виставками, екскурсіями та живим спілкуванням з викладачами та студентами Університету. Тож дізнатися про переваги навчання й особливості вступу від  представників ректорату, приймальної комісії й навчальних структурних підрозділів майбутні абітурієнти мали змогу за допомогою платформи ZOOM, а також  доєднавшись до трансляції на офіційній сторінці вишу в Facebook

Старшокласників та їхніх батьків привітав проректор з наукової роботи Анатолій Гетьман: «Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є багатогранним освітянським і науковим закладом із понад 200-річною історією, де створено всі умови для навчання, самовдосконалення й відпочинку. Потужна матеріально-технічна база включає в себе унікальний для України навчально-бібліотечний комплекс, Палац студентів, понад 50 спортивних майданчиків, 16 комфортабельних гуртожитків, і навчальні корпуси, що мають логістично зручне розташування. Злагоджений колектив, що об’єднує однодумців з різних напрямів юридичної освіти і науки, надає знання європейського ґатунку». 

Модератор зустрічі проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш розповів про структуру Університету й особливості спеціалізації кожного навчального структурного підрозділу, організацію навчання, а також співробітництво з правоохоронними, судовими органами, органами влади та адвокатського самоврядування у питанні проходження практики. Юрій Григорович звернув увагу на те, що навчальний процес у виші забезпечують співробітники понад 40 кафедр усіх галузей права, які мають значний досвід не лише викладання та наукової роботи, а й практичної діяльності в органах судової влади, охорони правопорядку, адвокатурі тощо. Окрім того, проректор зупинився на широких міжнародних зв’язках Університету, завдяки яким успішно діють програма академічної мобільності та магістерські програми двох і трьох дипломів. 

Відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Козак повідомив, що вже найближчим часом вченою радою Університету буде затверджено правила прийому на 2021/2022 навчальний рік, після чого вони будуть опубліковані в розділі «Вступникам» офіційного сайту ЗВО. Для зручності користувачів сторінки основні моменти, які зазвичай цікавлять абітурієнтів найбільше,  дублюються в більш зрозумілому й конкретизованому вигляді інформації приймальної комісії. Вадим Козак ознайомив аудиторію з ключовими моментами вступної кампанії наступного року.  

До онлайн зустрічі приєднався випускник випускник програми потрійних магістерських дипломів «Європейське та міжнародне комерційне право, докторант Школи права Університету Миколаса Ромеріса (Литва) Євген Васильченко, який наразі проходить стажування в міжнародній юридичній фірмі «Dentons» у Парижі. Він розповів, що навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого дозволило не лише отримати знання, необхідні для майбутньої кар’єри, а й побудувати навколо себе професійну спільноту і поподорожувати світом. 

Про особливості вступної кампанії та навчання в військових структурних підрозділах абітурієнти дізналися від представника Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Дмитра Тарасенка та заступника начальника Військово-юридичного інституту Олександра Бабарицького. Завідувачка кафедри економічної теорії Людмила Шевченко розповіла про підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальністю «Економіка».   

Наприкінці зустрічі спікери надали відповіді на запитання, які учасники зустрічі поставили в чаті та в реєстраційній гугл-формі.