Укладено меморандум про співробітництво між Університетом та громадською спілкою «Агрофудкластер – Харків»

06-06-2019, 17:32

Під час зустрічі проректор з навчальної роботи Університету Юрій Барабаш висловив сподівання, що співпраця буде взаємовигідною. Університет має потужний потенціал для надання юридичної підтримки та проведення заходів з підвищення кваліфікації представників ГС «Агрофудкластер – Харків». У свою чергу новий партнер створює можливості для нових напрямів наукових досліджень, проходження студентами практики, тощо

Голова наглядової ради Громадської спілки «Агрофудкластер – Харків» Юрій Михайлов розповів, що організацію було створено два роки тому за ініціативи Почесного консульства Німеччини в Харкові. Її головними завданнями є захист місцевого аграрного бізнесу, пошук нових ринків збуту (у тому числі – європейських), допомога в отриманні додаткової вартості і перехід від сировинного ринку до переробного.

Меморандум передбачає встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.

Серед напрямів співпраці реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо)організація студентських практик та сприяння у трудоустрої студентівспільні наукові дослідженняобмін інформацією про заплановані заходирозробка спільних проектів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій та ін.

Меморандум підписали голова наглядової ради Громадської спілки «Агрофудкластер – Харків» Юрій Михайлов та проректор з навчальної роботи Університету Юрій Барабаш.