Уже п’ятий рік поспіль спорт в Університеті допомагає особливим дітям

12-03-2020, 15:20

V благодійний захід Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Спорт на допомогу дітям» зібрав любителів спорту та всіх небайдужих до долі вихованців Богодухівського дитячого будинку-інтернату – дітей з різними вадами розумового і фізичного розвитку.

Співорганізаторами спортивного свята стали профком співробітників Університету, кафедра фізичного виховання №1, навчально-спортивний комплекс, Федерація волейболу міста Харкова та спортивні клуби вишу з настільного тенісу, баскетболу, волейболу, боксу та шахів.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи НЮУ імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш, який висловив подяку студентам і викладачам за підтримку доброї справи, а також Федерації волейболу Харкова, яка долучилася до благодійної ініціативи Університету й зібрала для дітлахів комплекти спортивного одягу. Проректор передав директорові КП «Богодухівський дитячий будинок-інтернат» Григорію Дорошенку сертифікат на 50 тисяч гривень на придбання медичного обладнання.

Григорій Ілліч від імені 135 вихованців дитячого будинку щиро подякував організаторам і учасникам благодійного заходу за допомогу, турботу та любов і подарував на згадку картину, виконану юними майстринями інтернату. Також його вихованки підготували яскраві танцювальні номери.