«Тут народжуються мрії»: друга виставка живопису учасників сертифікатної освітньої програми «Art-право» запрошує в світ мистецтва

30-05-2019, 12:43

Десятеро представників сертифікатної програми «Art-право» порадували відвідувачів наукової бібліотеки чудовими замальовками торжества життя та мрій. Виставка живопису «Тут народжуються мрії» зібрала чимало охочих до творчості і зачарувала з перших хвилин. Серед відвідувачів проректор із науково-методичної роботи Вячеслав Комаров, голова профспілкового комітету Університету Валентина Білик, завідувач кафедри культурології Віктор Лозовой, а також викладачі, співробітники та студенти.

Вячеслав Комаров привітав учасників експозиції з цією значущою подією для них і зазначив: «Вкотре пересвідчуюся в тому, що мистецтво і юриспруденція крокують поруч. У нашому університеті дійсно навчається й працює багато творчих особистостей. І я знаю приклади, коли юристи ставали відомими митцями».

Також до присутніх звернулася директор бібліотеки Надія Пасмор, яка наголосила на тому, що подібні заходи вже стають доброю традицією і ці традиції потрібно підтримувати й надалі.

Керівник програми Аліна Чернуха розповіла про ідею створення «Art-право» й навчальні дисципліни, які викладаються для учасників. Так, програма містить два освітні блоки: юридичний – «Загальні засади охорони прав інтелектуальної власності на об’єкти мистецтва»; «Офіційні процедури в сфері реалізації та захисту авторських прав»; «Договори у сфері інтелектуальної власності» та мистецький – «Літературна студія», «Живопис», «Фото-студія», «Студія роздумів», «Ораторське мистецтво» тощо.

Людмила Міндарева, викладач живопису поділилася з присутніми враженнями про експозицію, розповіла, як створювалися роботи і зазначила, що випускниці програми тільки на початку свого творчого шляху, іще багато чому потрібно вчитися, проте вдалий початок покладено.

Крім того, перед відвідувачами виступили учасниці «Art-право», студентки університету Ангеліна Андрєєва та Ірина Мовчан. Вони подякували організаторам за цікаву програму й незвичайну сторінку навчання в їхньому житті. Оксана Шутенко, мисткиня, доцент кафедри цивільного процесу у свою чергу порадила майстрам-початківцям не боятися писати з натури й братися за більш сміливі мистецькі рішення.

На виставці «Тут народжуються мрії» представлені роботи студентки ІІ курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Олександри Бурдиленко, студентки І курсу магістратури міжнародно-правового факультету Ірини Мовчан, студентки І курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Наталі Котенко, студентки І курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Ії Благай, студентки ІІ курсу господарсько-правового факультету Ангеліни Андрєєвої, практикуючого юриста КО «Харківський зоологічний парк» Ксенії Назаренко, доцента кафедри цивільного процесу, викладача «Студії роздумів» програми Оксани Шутенко, викладача кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності, учасниці програми 2017-2018 навчального року Інеси Костенко, викладача живопису Людмили Міндаревої, керівника програми «Art-право» Аліни Чернухи.

Тож на деякий час шостий поверх наукової бібліотеки заповнився творчістю та фантазіями. Майстри-початківці потішили око та зігріли душі своїми теплими роботами. На експозиції можна поринути в Карпати, посмакувати стиглим кавуном разом із янголятком, прогулятися берегом моря, насолодитися запахом пролісків, випустити птахів на волю, захопитися читанням книги і багато-багато чого.

Після того, як відвідувачі переглянули виставку, таємним голосуванням була обрана краща художниця заходу. Нею стала Олександра Бурдиленко, яка захопила всіх роботами «Карпати» й «Королева полів».

Насамкінець проректор Вячеслав Комаров вручив випускницям програми сертифікати й ще раз привітав із першою виставкою.

Тож подорож виставкою ще триває, встигніть зануритись у неймовірну творчу атмосферу, відчути мрії учасниць і, можливо, розпочати власну, нову, цікаву сторінку у своєму житті.