Традиційно в Університеті відбулося свято – зустріч із випускниками ювілейних років

03-06-2017, 15:33

Університет гостинно зустрічав випускників 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.

Всіх гостей тепло привітав ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій: «Університет – один із ВНЗ країни, що найбільш динамічно розвивається. Активно закладаються нові наукові школи в контексті нових умов сучасної України та інтеграції у світову систему освіти. З урахуванням умов часу Університет готує фахівців, що відповідають потребам ринку. Триває безперервний процес вдосконалення існуючих і створення нових навчальних програм». Василь Якович розповів про наукові, культурні, спортивні, творчі здобутки Університету, а також про те, що збудовано під час його роботи на посаді ректора за 30 років.

Ректор зазначив, що, незважаючи на складні часи для держави, Харків є спокійним прекрасним сучасним європейським студентським містом і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого надає чудові умови для навчання і виховання висококласних фахівців.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх вчителів, які вже пішли з життя.

Народний депутат України О.Л.Сугоняко (випускник 1982 року) зазначив, що ювілейні збори випускників – це чергова нагода зустрітися, привітати улюблених викладачів, пригадати роки навчання, розповісти про сьогодення і ще хоча б на годинку відчути себе студентом: «Запитуючи себе сьогодні, що завжди допомагало в роки професійного становлення і нині, можна однозначно відповісти – це  наші вчителі та рідний навчальний заклад, який став для нас другою домівкою, дав путівку в життя і залишив теплі спогади у наших серцях. Шановний Василю Яковичу, випускники вдало поєднують досвід та мудрість надбаних років і дякують аlma mater за знання, путівку в життя та Ваші настанови», – і додав: «Нашій країні конче потрібні фахові юристи, яких готують саме тут».

Учасники заходу оглянули оновлену матеріальну базу Університету та відвідали новий навчально-бібліотечний комплекс. Всі були приємно вражені тими змінами, які відбулися у виші та зробили цінні подарунки Університету.

Захід організовано та проведено завдяки Асоціації випускників.