Традиційне щорічне свято «Зустріч випускників ювілейних років» відбулося у НЮУ імені Ярослава Мудрого

26-05-2018, 14:34

Університет гостинно зустрічав своїх випускників 1978, 1988, 1998, 2003, 2008, 2013 років.

Сучасний заклад вищої освіти, як і раніше, тримає високу планку лідерства і випускникам є чим пишатися. Про це доповів присутнім перший проректор Ю.П.Битяк. Університет активно розвивається, закладаються нові наукові школи в контексті нових умов сучасної України та інтеграції у світову систему освіти. З урахуванням умов часу Університет готує фахівців, що відповідають потребам ринку. Триває безперервний процес вдосконалення існуючих і створення нових навчальних програм, у тому числі й міжнародних. Юрій Прокопович розповів про наукові, міжнародні, культурні, спортивні, творчі здобутки Університету.

Перший проректор зазначив, що, незважаючи на складні часи для держави, Харків є спокійним прекрасним сучасним європейським студентським містом і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого надає чудові умови для навчання і виховання висококласних фахівців.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх вчителів, які вже пішли з життя.

Учасники заходу оглянули приміщення Університету, картинну галерею, наукову бібліотеку та відділ рідкісної книги (нового навчально-бібліотечного комплексу). Усі були приємно вражені тими змінами, які відбулися в альма-матер і зробили цінні подарунки Університету.

Захід організовано і проведено завдяки Асоціації випускників.