Топ-спікерами одразу двох дебатних турнірів стали члени Дебатного клубу Університету

22-11-2018, 15:25

Студент 1-го курсу факультету адвокатури Денис Бундур визнаний топ-спікером Кременчуцької дебатної ліги.

Турнір зібрав 24 команди з усіх куточків України.

Учасники мали змогу подискутувати стосовно способів подолання корупції в Україні, роботи депутатського корпусу, специфіки вирішення екологічних проблем і багатьох інших неоднозначних питань.

У ролі головних суддів виступили випускник Університету Радислав Ткаченко і студентка 2-го курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Раміна Долгінцева

Студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Андрій Касьяненко та Анатолій Ярема стали кращими у номінаціях «Досвідчені» і «Новачки», відповідно, на другому етапу Харківської дебатної ліги.

Найкращим суддею турніру став випускник Університету Валентин Криловецький.

На турнірі обговорювалася проблематика інституту судимості, повістка ЛГБТ-руху, доцільність розвитку військово-космічних сил США.

Загалом до фіналу змагань, який відбудеться у цю неділю, 25 листопада, потрапило вісім учасників, п’ятеро з яких – представники нашого Дебатного клубу: Андрій Касьяненко, Анатолій Ярема, Володимир Капуста, Олександр Плетньов і Поліна Сороколіт.