Творча студентська молодь Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого яскраво продемонструвала свої таланти

22-03-2018, 17:07

https://www.youtube.com/watch?v=NHlMkFrBU7E

«Головне, що ми маємо продукувати – це бажання творити і відкривати в собі нові грані. Тому сьогодні на цій сцені відбувається конкурс «Юридичний університет має талант», де поруч з аматорськими колективами виступають професійні виконавці, саме цим ми намагаємось поширити рух і дух мистецтва серед усієї студентської громади», – сказав проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш.

Конкурс «НЮУ має талант» – це мистецький захід, що проводиться за ініціативи Студентського самоврядування та за підтримки ректорату Університету і Департаменту освіти Харківської міської ради.

ГО «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» і Харківський обласний центр молоді виступили партнерами даного заходу.

Конкурс проводився у форматі концерту: конкурсанти впереміш із професіоналами (джаз-бенд НЮУ імені Ярослава Мудрого, заслужені артисти Вікторія Веннікова, Ян Костирко та ін.).

22 учасника у чотирьох номінаціях змагалися за перші місця.

Суддям на чолі з головою журі – народною артисткою України Тетяною Слюсаренко – було важко визначити кращого, бо рівень виступів кожного конкурсанта заслуговував на І місце, проте переможцями все ж таки стали:

– у номінації «Вокал» титул отримала Валерія Охота (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс магістратури);

– у номінації «Артистизм» – Марина Найдьонова (факультет адвокатури, 1 курс);

– у номінації «Вибір глядачів» – Севастян Курбанов (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс);

– у номінації «Вибір журі» – театр української пісні і танцю «Розмарія».

Приємно відзначити, що конкурсантів підтримували не тільки студенти Університету, а й учні випускних класів харківських шкіл, які отримали змогу на один вечір зануритись в студентське життя Університету.

Вітаємо переможців і бажаємо всім нових успіхів та звершень!

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/uc?id=1G30rxr-vsr9kPZNQPi7KtCilx-nv5Nsk&export=download