Так – безкоштовному Інтернету!

09-06-2015, 15:59

Національний Інтернет-провайдер “Воля” уклав меморандум із студентськими організаціями Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щодо реалізації низки соціальних проектів.

Серед них проект “Так – безкоштовному Інтернету!”, який передбачає вільний доступ до безпровідних Інтернет-ресурсів, сприяння створенню першого студентського провайдера та реалізацію низки заходів щодо задоволення потреб студентів в інформаційних продуктах доступу до мережі Інтернет.

Захід відкрив голова студентського самоврядування Університету В.Ю.Рудик, який зазначив, що керівництво Університету  всіляко допомагає  з реалізацією студентських ініціатив. Соціальний проект, який започаткований, має назву “Так – безкоштовному Інтернету!”, і  буде підтриманий широким загалом. Завдання наших організацій – зробити так, щоб життя студентів було інформаційне насиченим і комфортним.

Документ підписали: від імені Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − голова студентського самоврядування Університету В.Рудик та голова профкому студентів О.Ю.Дудченко, від представника ТОВ “Воля-кабель” − Р.В.П’яних.

 Меморандум носить довгостроковий характер і передбачає розширення форм співпраці в майбутньому.