Сучасний стан та перспективи розвитку адвокатури України обговорено на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції

21-12-2020, 10:11

Захід відбувся  17 грудня 2020 р. 

Організатори:  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, кафедра адвокатури, Національна асоціація адвокатів України /Ukrainian National Bar Association, Рада адвокатів Харківської області, Німецько-українське об’єднання юристів, кафедра процесуального права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та ін.  

Із вітальним словом виступив  проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьман, який зазначив: «Міжнародна науково-практична конференція вже вдруге проводиться як акредитований захід Національної асоціації адвокатів України, на якому адвокати можуть почути доповіді видатних юристів та адвокатів з різних країн світу, підвищити рівень своєї професійної кваліфікації. Масштабність заходу, досконала підготовка учасників та високий рівень наукових робіт є ознакою надзвичайної важливості даної конференції. Головною метою проведення заходу є: об’єднання зусиль науковців, європейських та світових експертів, адвокатів, інших осіб, зацікавлених у розв’язанні проблем проведення судової реформи в Україні, дослідження міжнародного досвіду в цій сфері для запровадження кращих практик та рішень в Україні. Безумовно,  цікавою та корисною  ця конференція стане і для аспірантів, і для студентів,  інших зацікавлених осіб». Анатолій Павлович подякував за чудову організацію заходу.  

Завідувачка кафедри адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Т.Б.Вільчик привітала учасників конференції з наступаючим Днем адвокатури та побажала адвокатам успіхів та перемог у їх нелегкій, але важливій справі захисту прав людини.

Успіхів у роботі заходу побажали: Голова Національної асоціації адвокатів України, Голова Ради адвокатів України Л.П.Ізовітова;  Голова Ради адвокатів Харківської області, заступник директора Центру з надання безоплатної правової допомоги у Харківській та Луганських областях В.В.Гайворонська;  завідувачка кафедри  процесуального права Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича О.В.Щербанюк.  

З доповідями виступили  знані науковці України І.В.Гловюк,  С.Я.Фурса, Ю.В.Баулін,  Н.М. Бакаянова, А.М. Бірюкова, О.З.Хотинська-Нор, О.М.Дроздов, Л.М.Москвич,  І.Б.Василик та ін., а також адвокати В.В. Гайворонська, Ю.І.Голянд, А.М.Тарасова,  Е.Л.Павлуненко, суддя Верховного Суду О.Г.Яновська.  

 Гостями з дальнього зарубіжжя були представники Німецько-українського об’єднання юристів  Райнер Ведде та Юрген Тельке (м.Висбаден, Німеччина), а також  Б.О.Палант − адвокат, фахівець в галузі міжнародного та імміграційного права, автор відомої книги «Білль про права» (м.Нью Йорк) та    С.В. Кунін −  юрист з українського права, який практикує у США на підставі ліцензії Верховного Суду Штату Нью-Йорк (м. Нью-Йорк). 

Учасники мали можливість почути і інших юристів та науковців, а адвокати на додачу, отримати бали з підвищення кваліфікації. Конференція була проведена на високому науковому і технічному рівні.  

https://youtube.com/watch?v=rs8W5A0Ppzg&feature=share