В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України Університету пройшов Східний регіональний етап I Всеукраїнського турніру з судових дебатів із цивільного та земельного права Дебат Клубу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ліги студентів Асоціації правників України

04-12-2013, 16:48

Захід відбувся за підтримки керівництва Університету та Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Участь у турнірі взяли 12 команд, сім із яких представляли Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», а також одна команда – Полтавський філіал Університету, дві команди Харківського Національного Університету ім. В.Н.Каразіна, по одній команді з Донецького юридичного інституту МВС України, Донецького національного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У якості суддів на заході виступили три викладачі Університету – асистент кафедри цивільного права №2 – К.О.Маслова-Юрченко, доцент кафедри земельного та аграрного права – В.П.Станіславський, асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн, голова секретаріату Асоціації випускників Університету – А.О.Булгаков, а також керуючий партнер ЮК «Арес» – Р.В.Чумак.

Учасники заходу мали змогу проявити свої професійні юридичні навички та вміння з розуміння і тлумачення норм цивільного та земельного законодавства, практики Верховного Суду України, Рішень Європейського Суду з прав людини, застосувати їх на практиці, а також вдосконалити свої ораторські здібності.

Східний регіональний етап турніру пройшов у чотири раунди, за результатами якого переможцями стала команда у складі Миколи Руденка та Богдана Ребриша. В якості винагороди вони отримали Кубок переможців регіонального етапу. Фіналістами стала команда у складі Юлії Михальської, Артема Олешка, Дмитра Зінченка. Обидві команди представляли наш Університет. Півфіналістами стали: команда у складі Дар’ї Риндич і Світлани Полажинець, яка представляла наш Університет та команда у складі Юлії Гудименко та Інни Коваль, що представляла ХНУ ім. В.Н.Каразіна. Ці чотири команди вирушать змагатися за першість в судових дебатах до Києва, на фінальний етап І Всеукраїнського турніру з судових дебатів із цивільного та земельного права.

Суддями було визначено найкращого промовця, ним стала студентка нашого Університету – Юлія Михальська.

Щиро бажаємо фіналістам Східного регіонального етапу нових перемог і досягнень на фіналі турніру в Києві.