Студент 3-го курсу Університету бронзовий призер ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Олександр Гвоздик нокаутував свого суперника у першому чвертьфінальному матчу серії Всесвітньої серії боксу між командами «Українські отамани» та «Бакинські вогні» (Азербайджан)

23-03-2013, 11:46

 

У домашній частини чвертьфінального поєдинку Всесвітньої серії боксу (WSB) «Українські отамани» у київському Палаці спорту здобули переконливу перемогу над «Бакинськими вогнями» з Азербайджану.

Рахунок цієї зустрічі 5:0 на користь української команди.

Олександр Гвоздик приніс «Українським отаманам» четверту перемогу, нокаутувавши молдавського легіонера азербайджанської команди Володимира Челеса.

Перші чотири раунди пройшли у рівній боротьбі, і на картах суддів перед п’ятим раундом була нічия: один з суддів бачив перевагу Гвоздика (39:37), другий вважав, що сильнішим був Челес (39:37), а третій оцінював зустріч як нічийну (38:38).

Але останні секунди бою розставили все на свої місця: Олександр Гвоздик зняв всі питання щодо переможця, нокаутувавши Володимира Челеса коротким лівим боковим.

Повторний матч у гостях «Українські отамани» проведуть 30 березня на арені олімпійського Палацу спорту «Серхедчі» в Баку.

У випадку нічийного результату за підсумком двох матчів буде проведений додатковий поєдинок у середній вазі.

http://www.worldseriesboxing.com/index.php/news/289-a-night-to-remember-for-ukraine-against-azerbaijan-5-0

https://www.wsb-oras.ch/files/xml/Upload/BXM400501_C73B_ID1100_6.0.pdf

Читайте також на сайті Міністерствa oсвіти і науки  України: http://mon.gov.ua/ua/news/6221-student-3-go-kursu-nu-yuridichna-akademiya-ukrayini-imeni-yaroslava-mudrogo,-bronzoviy-prizer-hhh-olimpiyskih-igor-u-londoni-oleksandr-gvozdik-prodovgeue-proslavlyati-universitet-sportivnimi-zdobutkami

Відео бою можна переглянути за посиланням:

http://www.youtube.com/watch?v=AAzeW2493DM