Студент 3-го курсу Університету бронзовий призер ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Олександр Гвоздик знову допоміг Українським отаманам здобути перемогу у Всесвітній серії боксу (WSB) проти «Dolce & Gabbana Italia Thunder»

09-02-2013, 12:08

Команда «Українські отамани» у складі Миколи Буценка,  Василя Ломаченка,  Івана Голуба,  Олександра Гвоздика та Ростислава Архипенка впевнено перемогла гостей з Італії, які є чинними чемпіонами Світової серії боксу (WSB) з рахунком 4:1 і впритул наблизилися до конкурентів за друге місце у групі «В».

Не було жодних роздільних думок про переможця у поєдинку Олександра Гвоздика та литовського легіонера Віталіюса Сабасіуса.

Лише в першому раунді боксер італійської команди практично на рівних проводив бій, а вже з другого раунду Гвоздик нарощував кількість точних ударів, які відображали його перевагу.

Особливо успішним виявився четвертий раунд, коли Сабасіус під шквалом ударів, здавалося, «поплив», але все-таки встояв під ударами до гонгу. У той момент головною загадкою стало, як литовець зміг вистояти, пропускаючи таку кількість важких ударів від Олександра Гвоздика.

Кілька разів від падіння на підлогу рингу Сабасіуса рятував канат рингу, погойдуючись на якому литовець встигав відновитися і таким чином протриматися усі п’ять раундів, після яких судді зафіксували незаперечну перемогу боксера української команди.

http://mon.gov.ua/ua/news/4886-ukrayinski-otamani-zdobuli-chergovu-peremogu-u-seriyi-dvoboyiv-wsb

Відео бою можна переглянути за посиланням:

http://www.youtube.com/watch?v=ukq1HJoFfu4&list=PL61Eyk2IZtYJRlLHrnixW72RgExg4R1f0&index=22