Студент факультету адвокатури Артем Зазека у якості молодого європейського посла став учасником медіа-конференції країн Східного партнерства «Сильніші разом» у м. Гельсінкі

19-12-2019, 14:24

Близько 200 молодих професіоналів в сфері медіа, активістів, а також посадових осіб ЄС зібрались 11-12 грудня на медіа-конференції країн Східного партнерства «Сильніші разом» у м. Гельсінкі (Фінляндія). 

Захід був організований в рамках головування Фінляндії в ЄС, а також за підтримки Європейської комісії.

Конференція надала учасникам із Європейського союзу і країн Східного партнерства (України, Республіки Молдови, Білорусі, Арменії, Грузії, Азербайджану) можливість розповісти про ситуацію в сфері медіа у своїх країнах, а також обговорити, як у обставинах, які склалися, буде краще зміцнити стійкість суспільства, використовуючи стратегічні комунікації.

Програма конференції передбачала панельні дискусії, воркшопи, прийняття у Міністра закордонних справ Фінляндії, візити до офісів найбільшої газети Фінляндії та телеканалу, який працює без реклами на сплачені населенням податки, нетворкінг серед учасників та прогулянки містом.

Серед ключових тем, що були порушені за час конференції, свобода слова, відповідальність у сфері комунікацій і взаємодовіра. Також було приділено значну увагу ролі цифрових технологій у боротьбі з дезінформацією. 

Учасники обговорили конкретні заходи щодо подальшого укріплення безпечної і надійної онлайн-екосистеми, яка заслуговуватиме довіри, заходи, щодо підвищення рівня медіаграмотності, а також по підтримці незалежних медіа і якісної журналістики.