Студент Університету Олександр Перестюк (4 курс, 2 група, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) взяв участь в освітній програмі для українських студентів у Великобританії

04-09-2014, 15:20

Дванадцять студентів із різних українських університетів перебували в Лондоні (Великобританія), під час восьмиденної  освітньої програми, яку організувала Молодіжна філія Україно-Британського Сіті Клубу за підтримки Міністерства освіти і науки України. 

Ініціаторами і координаторами програми виступили молоді українські професіонали, що працюють у Лондонському City, у провідних британських і міжнародних компаніях фінансової, юридичної, банківської та інших сфер. Усі вони – члени Молодіжного Сіті Клубу, вони ж і знайшли благодійні кошти для фінансування програми.

Фіналісти освітньої програми були обрані серед 140 кандидатів із 20 регіональних вищих навчальних закладів – на основі їхньої академічної успішності, вільного володіння англійською мовою,  активної соціальної та громадянської позиції,  лідерського потенціалу та наявності креативних ідей. Група студентів, в результаті, склалася із представників ВНЗ різних регіонів країни – з Донецька, Луганська, Харкова, Миколаєва, Одеси, Луцька, Львова, Чернівців.

Вихідні студенти провели в Кембриджі, а цілий робочий тиждень прожили за бізнес-графіком працівників фінансового City. У Лондоні вони мали можливість ознайомитися з діяльністю провідних акціонерних та приватних компаній, міжнародних організацій і державних установ.  Так, учасники програми відвідали Bloomberg, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, юридичні компанії Bryan Cave та Clifford Chance, інвест-компанію BlackRock, страхову компанію AIG та ринок страхування Lloyd’s, глобальний банк Citi, аукціонну группу Christie’s та інші.  Українці стали учасниками плідних дискусій з експертами і вищим керівництвом цих компаній.

«Особисто для мене цей проект запам`ятається на все життя, адже організатори підготували для нас дуже цікавий та інтенсивний графік. Ми змогли відвідати значну кількість провідних міжнародних компаній, прослухати змістовні та актуальні виступи експертів, а також оглянути найвизначніші культурно-історичні місця Лондона і відповідно вдало поєднали приємне з корисним», − поділився своїми враженнями Олександр Перестюк.