Студент Університету Катерина Луцюк стала призером підсумкового етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

28-05-2014, 15:07

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/22394

На відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря згідно з Указом Президента України вже вчетверте проводився Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. За три роки проведення конкурсу у ньому взяли участь понад 3 мільйони студентів та учнів з усіх куточків України та світу.

Міністерство науки і освіти України затвердило списки переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що проводиться відповідно до Указу Президента України  № 928 2010 року.

Серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації (гуманітарного профілю) дипломом ІІІ ступеню нагороджено Катерину Луцюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 3 група).

Відповідно до положення конкурсу, 39 переможців фінального етапу, які набрали найбільшу кількість балів, рекомендуються МОН для призначення стипендій Президента України.

Щиро вітаємо Катерину!