Студент Університету бронзовий призер Олімпійських Ігор у Лондоні Олександр Гвоздик вивів «Українських отаманів» вперед у фінальному матчі Всесвітньої серії боксу (WSB), нокаутувавши в третьому раунді іранського легіонера казахської команди Ехсана Ружбахані

13-05-2013, 09:58

  https://www.wsb-oras.ch/files/xml/Upload/BXM400103_C73B_ID1301_1.0.pdf

  http://www.worldseriesboxing.com/index.php/news/325-oleksandr-gvozdyk-set-to-win

Ружбахані почав бій дуже агресивно, впевнено вигравши перший раунд, однак вже в другому раунді Гвоздик вирівняв ситуацію у ринзі, а в третьому спіймав іранця відмінним контрударом лівою, відправивши його в важкий нокдаун.

Ружбахані встав, однак через декілька секунд його тренер викинув рушник, і рефері зафіксував перемогу Олександра Гвоздика технічним нокаутом.

«Українські отамани» виграли другий матч у команди «Астана Арланс» – 3:2, але програли додатковий 11-й бій, який визначив чемпіона.

Таким чином, у своєму дебютному сезоні в WSB, українська команда посіла друге місце в компанії найсильніших команд світу.

Відео бою можна переглянути за посиланнями:

http://www.youtube.com/watch?v=MIc5523PWOI

http://www.youtube.com/watch?v=AD-AvcBEH3s

Читайте також на сайті Міністерствa oсвіти і науки України: http://mon.gov.ua/ua/news/8222-student-harkivskoyi-yuridichnoyi-akademiyi-viviv-ukrayinskih-otamaniv-na-peremogeniy-pedestal