Студент Університету Андрій Яценко став чемпіоном Європи з вільної боротьби

12-03-2019, 14:57

4-10 березня у спорткомплексі “Спенс” м. Нові Сад (Сербія) проходив Чемпіонат Европи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років.

Студент IV курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Андрій Яценко (вагова категорія – до 57 кг) у яскравому стилі пробився до фіналу змагань.

Розпочав виступи на сербських килимах підопічний Анатолія Гуральського і Олександра Захарука з дострокової перемоги 12:2 над азербайджанцем Ісламом Базарґановим. У чвертьфіналі Андрій за якихось три хвилини оформив потрібні 10:0 у сутичці з румуном Разваном Ковачем. Найнеймовірнішим виявився півфінальний поєдинок Яценка з турком Шабаном Кізілташем. Наш борець переміг із вражаючим результатом 18:15!

Золотий фінал із росіянином Амірханом Ґуважоковим закінчівся з рахунком 11:8 на користь Андрія Яценка.

Андрій є однією з головних олімпійських надій української вільної боротьби. У свій 21 рік борець з Українки на Київщині вже є заслуженим майстром спорту України, бронзовим призером чемпіонату світу-2017 і срібним призером чемпіонату Європи-2016 серед дорослих, дворазовим чемпіоном світу і чемпіоном Європи серед кадетів, бронзовим призером Євро-2017 серед 23-річних.

Щиро вітаємо Андрія і бажаємо нових перемог!