Студент Університету Андрій Григоренко (факультет адвокатури, 1 курс магістратури) переміг у Міжнародному конкурсі, що проводив The Leavitt Institute for International Development та отримав право на стажування у Канаді

20-06-2018, 16:23

The Leavitt Institute for International Development (TLI) є громадською некомерційною благодійною корпорацією, основним завданням якої є поширення демократії, етики і верховенства права. TLI забезпечує правову реформу і освітні програми по всьому світі, в тому числі й в Україні.

            З вересня 2017 року по квітень 2018 року викладачі зі Сполучених Штатів Америки – адвокати з кримінальних та цивільних справ, а також представники прокуратури США – проводили заняття англійською мовою для слухачів з курсу «Критичне мислення та адвокатура, як фундамент вільного суспільства».

            Після проведення курсу лекцій учасники програми мали право прийняти участь у TLI Mock Trial Competition, що надало можливість застосувати здобуті знання на практиці. TLI Mock Trial Competition проводилося у формі модельного судового засідання, де учасники у складі команди за встановленою фабулою представляли інтереси сторони захисту або обвинувачення.

            Учасники, що пройшли курс TLI лекцій і TLI Mock Trial Competition, мали можливість на участь у конкурсі на проходження стажування у Канаді. Конкурс проходив у два етапи. Спочатку всі особи, які відповідали встановленим вимогам і бажали приймати участь у конкурсі, повинні були заповнити відповідну аплікаційну форму, яка містила питання про особу учасника, а також питання на які треба було надати розгорнуту відповідь. Слід зазначити, що на першому етапі конкурсу бажаючих виявилося більше 100 осіб з України, Молдови і Румунії.

            За результатами відбору до участі у другому етапі було відібрано 22 учасника, яким було запропоновано пройти співбесіду з представниками TLI за допомогою використання мережі Інтернет.

            За результатами співбесіди було визначено 4 переможця конкурсу. Одним із переможців став Андрій Григоренко (факультет адвокатури, 1  курс магістратури), який отримав право на стажування у Канаді, що буде проходити під керівництвом досвідчених фахівців в галузі права. Під час стажування кожний стажер буде закріплений за відповідним керівником стажування, що обіймає посаду судді, прокурора або адвоката та матиме змогу дослідити особливості функціонування системи правосуддя Канади.