Студентка 1 курсу факультету адвокатури Марина Найдьонова стала лауреатом ІІ відкритого фестивалю пісень іноземними мовами

21-05-2018, 11:41

Конкурс, у якому взяли участь біля 60 студентів ЗВО та шкіл, проводився за ініціативи Харківського університетського консорціуму та підтримки обласної державної адміністрації та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Судді оцінювали вокальні дані учасників, майстерність виконання та рівень володіння іноземною мовою. З огляду на це з кожним учасником після виконання пісенного твору (1 етап) було проведено співбесіду англійською (2 етап). Оцінювалася здатність вільно комунікувати.

Фінальне нагородження відбулося 17 травня у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.

Щиро вітаємо Марину та бажаємо нових звершень!