Студентка Університету Марія Гоєнко виграла Чемпіонат України з нічного орієнтування

09-01-2019, 13:48

4-8 січня поблизу м.Олешки Херсонської області вперше відбувся Чемпіонат України з нічного орієнтування серед дорослих та юніорів, а також Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти».

У змаганнях взяли участь 185 спортсменів з 12-ти регіонів України, Києва, та гості з Молдови.

Дуже добре почала новий спортивний сезон студентка третього курсу міжнародно-правового факультету Марія Гоєнко. Незважаючи на складні погодні умови, на всіх дистанціях змагань спортсменка була першою у своїй віковій групі, а отже стала чемпіонкою України з нічного орієнтування серед юніорок – група Ж-20, та переможницею серед дівчат до 20 років у Всеукраїнських змаганнях «Різдвяні старти».

Вітаємо Марію із високим досягненням і бажаємо успіху та наснаги на шляху до нових вершин!