Студентка Університету Марія Гоєнко здобула бронзову нагороду чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування (рогейну)

29-08-2018, 10:16

23–27 серпня біля смт Берегомет Вижницького району Чернівецької області відбувся чемпіонат  Європи зі спортивного орієнтування (рогейну) —  офіційний захід  Міжнародної  Федерації рогейну.

У змаганнях взяли участь 130 команд з 16 європейських  країн, загалом 320 осіб. Боротьбу вели команди (М — чоловічі, W — жіночі, Х — змішані), до складу яких входило від  2-х до 5-ти осіб.

Загальна площа місцевості, відведеної під змагання – 180 кв.км (за 24 години команди мусили набрати максимально можливу кількість балів з 68 контрольних пунктів).

Марія Гоєнко (міжнародно-правовий факультет, 3 курс)  виборола третє місце у категорії «Юніорські змішані команди (U 23)», виконавши норматив майстра спорту України.

Щиро вітаємо бронзову призерку чемпіонату Європи і бажаємо нових перемог!