Студентка Університету Карина Перцель (1 курс магістратури факультету адвокатури) стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право»

19-04-2019, 14:17

Конкурс був оголошений та проведений Міністерством освіти і науки України з метою формування покоління молодих науковців та практиків у сфері кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права, сприяння реалізації їх здібностей та активізації науково-дослідної роботи студентів.

Другий  етап  II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» проходив у Національному університеті державної фіскальної служби України (м.Ірпінь).

У заході  взяли участь 39 студентів із 21 закладу вищої освіти України, які представили до розгляду Галузевій комісії 35 наукових робіт.

Серед учасників, зокрема, були представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного Університету «Одеська юридична академія», Національної академії внутрішніх справ, Інституту кримінально-виконавчої служби та ін.

Карина Перцель посіла І місце з темою наукового дослідження «Зарубіжний досвід запобігання негативному впливу засобів масової інформації на злочинність неповнолітніх» (науковий керівник – к.ю.н., асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права  Н.В.Сметаніна).

Дізнавайтеся про останні новини з життя Університету у зручному форматі. Приєднуйтеся до офіційних сторінок у соціальних мережах: 

  http://www.facebook.com/nlu.official

  http://www.instagram.com/nlu_official/

  https:t.me/NLU1804official.