Студентка Університету Еліна Моргунова стала переможцем проекту «Model Historical Dispute: Competing Memories of the Second World War»

18-10-2016, 12:20

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%beСтудентка 4 курсу 1 групи факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України Еліна Моргунова стала переможцем проекту «Model Historical Dispute: Competing Memories of the Second World War», оголошеного Центром вирішення конфліктів при Університеті Марбург (Німеччина) у співпраці з Фондом EVZ «Remembrance, Responsipility, Future» та здобула можливість від імені України представляти НЮУ імені Ярослава Мудрого під час зустрічі молодих науковців Европейського Союзу, яка відбудеться 15-25 листопада в Марбурзькому Університеті імені Філіппа (1527 року заснування).

https://www.uni-marburg.de/konfliktforschung/pdf/cfa-model-historical-dispute.pdf

Троє учасників з 10 країн Европи (Австрія, Бельгія, Естонія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Франція, Польща, Україна) зберуться, щоб обговорити тему історичної пам’яті своїх народів про Другу світову війну. Центральними темами молодіжного обміну науковців будуть механізми заощадження і передачі історичної пам’яті, а також приклади використання важкої історичної пам’яті сучасними громадськими діячами в своїх політичних цілях. На проекті учасники будуть навчатися методики вирішення міжнародних та внутрішньодержавних конфліктів в одних з кращих професорів університетів та тренерів Европейського Союзу в цій сфері.

image1-1

Також вітаємо Еліну з перемогою у Всеукраїнському студентському форумі «Дискримінація в Україні: від усвідомлення до протидії» (oрганізатори: Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Офіс Ради Європи в Україні).

http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/25716-ep-pershij-vseukraiinskij-studentskij-forum-diskriminatsiya-v-ukraiini-vi/

Бажаємо Еліні гідно представити Університет!