Студентка Університету Діана Гаркуша представлятиме Україну на конкурсі краси Міс Всесвіт

24-12-2014, 12:58
Директор конкурсу Міс Україна Всесвіт Ганна Филимонова зробила офіційну заяву про те, що нашу країну представлятиме студентка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 1 група) Діана Гаркуша.

Напередодні організатори заходу Дональд Трамп і Пола Шугарт оголосили про те, що 63-й щорічний конкурс Міс Всесвіт відбудеться у Флориді (Маямі, США) і транслюватиметься традиційно телеканалом NBC у неділю 25-го січня. http://www.nbc.com/miss-universe

Національний комітет презентував костюм, в якому Діана Гаркуша представить Україну на конкурсі краси Міс Всесвіт 2014. Його створила спеціально для конкурсантки український дизайнер Людмила Бушинська.

Червоно-чорне вбрання носить назву «Наречена війни» і символізує події в Україні, які відбулися за останній рік. Трагічна нотка присутня і в кольоровій гамі, і в декорі. Так, червоний і чорний здавна вважаються кольорами жалоби, а маки, інкрустовані кристалами від Swarovski, означають скорботу за загиблими.
Бажаємо Діані тільки перемоги!