Студентка Університету А.Безкоровайна отримала сертифікат ІІІ міжнародного науково-практичного форуму студентів та аспірантів «Верховенство права та місцеве самоврядування»

13-06-2016, 14:47

А.БезкоровайнаяЗахід проходив 10-11 червня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (м. Київ). У ньому взяли участь студенти та аспіранти як українських, так і закордонних  вищих навчальних закладів.

Робота форуму була побудована за принципом панельних дискусій, на яких обговорювалися питання: забезпечення верховенства права в процесі децентралізації влади; втілення у діяльність органів місцевого самоврядування принципів законності, доступності, прозорості, підзвітності; забезпечення реалізації права на оскарження рішень та права бути почутим.

Основними доповідачами стали автори найкращих тез. Аліна Безкоровайна (Слідчо-криміналістичний інститут, 3 курс) виступила з доповіддю «Реалізація права на оскарження рішень в порядку адміністративного судочинству» та отримала сертифікат, який засвідчив її участь та практичний внесок у розвиток дослідження верховенства права.