Студенти І курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції обговорили проблемні питання забезпечення законності в Україні на VІІI студентської науково-практичної конференції

08-04-2019, 16:53

Захід «Promotion of Legality in Ukraine», організований  кафедрою іноземних мов №3, проведено англійською мовою.

Відкрив роботу конференції  директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, який відзначив, що проведення таких студентських наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки та є особливо важливим у сучасному контексті Євроінтеграції. Студентів також привітав заступник директора Р.І.Таш’ян,  який підкреслив, що проведення студентських наукових конференцій англійською мовою сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки володіння іноземними мовами суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця.

Із вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри іноземних мов 3 О.Ю.Кузнецова: «Проведення конференції спрямоване на ознайомлення з форматом проведення таких заходів, на стимулювання професійних інтересів студентів та на розвиток їх умінь спілкування англійською мовою у професійно-спрямованому контексті»,  і додала, що володіння іноземними мовами є важливим інструментом забезпечення мобільності, налагодження ефективної особистої і професійної комунікації.

На пленарному засіданні з доповідями англійською мовою і презентаціями виступили студенти Анна Грицак (14 група) − «States of European Convention of Human Rights  in Domestic Law», Ярослав Морозов − «Democratic Government: Temporal Delimitation» (10 група),  Анна Борисенко − «The Functions of “General Principles” of Law» (12 група), Дарія Фадєєва − «International Experience in Stimulating the Development of Intellectual Potential» (12 група),  Таїсія Діброва − «Death Penalty in Ukraine. Past or Future?» (1 група).

Інші студенти виступили з доповідями і взяли участь в обговоренні на секційних засіданнях.

Прагнення студентів до обговорення правничих питань англійською мовою свідчить про розуміння того, які переваги й перспективи надає знання й можливість спілкуватися іноземною мовою як у сфері  освіти, так і у професійному житті.