Студенти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідали Національний музей Великої Вітчизняної війни у м.Києві

07-02-2013, 09:51

На початку лютого 2013 року з ініціативи керівництва Інституту  для двадцяти першокурсників, які показали найкращі результати при складанні зимової екзаменаційної сесії, було організовано екскурсійне відвідування  м. Києва.

У Національному музеї Великої Вітчизняної війни курсанти, оглянувши експозицію «Дороги війни», краще уявили жахливі та водночас героїчні події тих часів, більш детальніше дізналися про внесок українського народу в  світову перемогу над фашизмом, а також про подвиги своїх ровесників – бійців діючої армії, партизан та підпільників.

Також, курсанти відвідали Центр професійного, патріотичного та культурного виховання співробітників СБ України. Для майбутніх офіцерів-юристів була організована захоплююча екскурсія-розповідь з оглядом багатьох документальних експонатів, присвячених історії становлення вітчизняних органів державної безпеки, а також сучасним досягненням у роботі різних підрозділів СБУ.