Студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Н.Нескородь, О.Ганжа, І.Миславській стали переможцями у номінації «Краща доповідь» на міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики»

24-05-2018, 20:06

Студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Н.Нескородь, О.Ганжа, І.Миславській  стали переможцями у номінації «Краща доповідь» на  міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики»

Захід , приурочений до Дня науки,  відбувся в Київському національному  університеті імені Тараса Шевченка.

У конференції взяли участь понад 400 молодих науковців з 25 закладів вищої освіти.

Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого показали високий рівень підготовки, підготувавши ґрунтовні доповіді.

Студенти Університету Наталія Нескородь, Олексій Ганжа, Інокентій Миславській  стали переможцями у своїх секціях у номінації «Краща доповідь».

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальшої наснаги!