Студенти футбольної команди Університету посіли ІІ місце у турнірі Вищої ліги «Metalist Student League»

29-05-2013, 10:22

У сезоні 2012\13 у Metalist Student League взяли участь 22 команди, які були поділені на дві ліги: Першу та Вищу. На шляху до фіналу команда нашого Університету обійшла команди вузів спортивного спрямування. Незважаючи на більшу кількість представників (минулого року брало участь 12 команд) і на те, що наша команда виступала у Вищій лізі, оскільки стала переможцем у попередньому сезоні, друге місце − добрий результат.

28 травня на стадіоні «Металіст» відбувся фінал Вищої ліги «Metalist Student League», де зустрілися команди Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

У першому таймі фінального матчу, який зібралося подивитися майже 5 тисяч глядачів, «Автодорожники» двічі виходили вперед і двічі наша команда відігравалася. У другій половині зустрічі  у ворота нашої команди було забито 2 голи з пенальті. Ці голи і вирішили долю матчу.

Вперше в історії Вищої ліги студентського турніру з футболу «Metalist Student League» студентська футбольна команда Університету посіла друге місце і в наступному сезоні побореться, сподіваємося, за перше!

Вітаємо наших футболістів та бажаємо нових перемог у наступному сезоні!

http://metalist.ua/news/5344.html

Відео фінального матчу можна переглянути за посиланням:
http://www.youtube.com/watch?v=VhtSzQhbNeo&feature=plcp

Інформація про команду Університету:
http://studentliga.metalist.ua/teams/463.html