Студенти факультету адвокатури зможуть першими оцінити можливості «Електроного деканату»

18-12-2020, 09:46

На факультеті адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого реалізується пілотний проєкт «Електронний деканат» серед студентів перших курсів бакалаврату та магістратури. Загалом у цьому експерименті беруть участь понад 450 студентів та викладачі 20 кафедр. 

З моменту запровадження експерименту студенти і викладачі вже відчули зручність електронних відомостей та електронних залікових книжок (особливо під час навчання в змішаному та дистанційному режимах). 

Що таке «Електронний деканат»? 

Електронний деканат автоматизує роботу викладача, кафедри, деканату; по-іншому здійснюється моніторинг успішності студентів за заліками та іспитами всіма учасниками навчального процесу. Синхронізація всіх процесів унеможливлює допущення будь-яких помилок при заповненні електронних відомостей. Особистий кабінет студента наповнюється всіма навчальними дисциплінами його освітньої траєкторії, які він може відслідковувати до завершення навчання. 

В чому полягає перевага електронної залікової книжки? 

Заощаджується безліч паперу, чорнила та часу, адже нічого не треба записувати – все робить система обліку. Є ще одна велика перевага, її неможливо загубити чи зіпсувати. Вона завжди доступна користувачу, для цього необхідно лише авторизуватись на порталі. Після авторизації студенту залишається лише відкрити власну сторінку і ось, залікова книжка уже перед вами. 

Одночасно з електронною фіксацією семестрового контролю запроваджено електронний on-line сервіс замовлення довідок студентами. Як результат, виготовлення довідки з усією інформацією про навчання студента займає лічені хвилини. 

В подальшому користувачі системи електронного деканату отримають можливості обліку оплати за навчання та гуртожиток та інші електронні сервіси.