Студенти Університету Юлія Михальська та Анастасія Сасова здобули перемогу у ІІ Турнірі з класичних судових дебатів «Ultima ratio» (у м.Одеса)

15-04-2015, 09:58

У турнірі взяли участь 14 команд з таких міст: Харкова, Києва, Одеси. Національний університет імені Ярослава Мудрого представляли три команди.

Захід був спрямований на покращення правової освіти в Україні, набуття професійних навичок студентами-правниками, здобуття досвіду юридичного письма, поліпшення вміння аналізувати фактичні обставини справи, всесторонньо дивитися на ситуацію і головне – набуття досвіду представлення інтересів клієнтів у господарському процесі.

Турнір складався з трьох етапів: відбіркового, півфінального та фінального. Відбірковий етап турніру проходив на базі Національного університету «Одеська юридична Академія», а півфінальний та фінальний етапи в Одеському апеляційному господарському суді.

Відбірковий етап передбачав: складання письмових меморандумів та двох усних раундів, а півфінальний та фінальний етапи складалися лише з усних раундів.

Особливо напруженим видався фінал турніру, адже фабула справи була доповнена новими обставинами за півгодини до початку вирішального раунду.

За результатами перше місце посіла команда «1000 і 1 норма господарського права» – Юлія Михальська (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс) та Анастасія Сасова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс).

Переможці отримали кубок, медалі та сертифікати за перше місце. Юлія та Анастасія здобули також спеціальну нагороду у номінації «Краща правова позиція» та отримали стипендію від юридичної компанії «CLS».

Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» нагородили кращого оратора турніру, ним стала Юлія Михальська. Студенти Університету продемонстрували глибокі знання права, вміння швидко орієнтуватися у правових нормах та відстоювати свою правову позицію.

Вітаємо переможців!