Студенти Університету у складі трьох команд здобули перемогу та отримали спеціальну відзнаку «Кращий доповідач» у ІІ студентському історичному турнірі імені М.С.Грушевського

01-03-2017, 16:12

Турнір відбувся на базі Львівського національного університету імені І. Франка.

У змаганнях взяли  участь 22 команди з 10 вищих навчальних закладів України.  Боротьба розгорнулася в площині відбіркових раундів та фінальної гри, де учасники вели полеміку щодо дискусійних сторінок історії України, зарубіжних країн; життя і творчого шляху М.С.Грушевського, А.Піночета, М.Фуко, та ін. Всі команди показали високий рівень володіння фактичним матеріалом та історіографією. Однак студенти університету задали нового формату турніру. Команди «Валентність», «Ярославни», «Історична громада» розгорнули історичний дискурс в правовому полі. Такий підхід та аналітичні виступи  наших студентів-першокурсників вразили членів журі, порівняно з більш досвідченими учасниками студентами-істориками.  

За підсумками турніру команда «Валентність»  – у складі студентів  1 курсу міжнародно-правового факультету А.Бондарєва, Д.Шаровича, А.Ярмак (капітан) – здобула І місце, «Історична громада» – у складі  студентів 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Ю.Каніщева, І.Миславського (капітан), Н.Хрякової – ІІ місце,  «Ярославни» – у складі студентів 1 курсу міжнародно-правового факультету М.Зіверт (капітан), Н.Килинник, К.Мішустіної – ІІІ місце та відзнаку «Кращий доповідач». Підготувала команди та супроводжувала їх участь у турнірі асистент кафедри історії держави та права України, к.ю.н. О.В.Середа. Команди та куратор висловлюють щиру вдячність за підтримку в підготовці до турніру ректорату Університету, завідувачу кафедри історії держави та права України та зарубіжних країн, д.ю.н. В.Д.Гончаренку, декану міжнародно-правового факультету І.В.Самощенку.