Студенти Університету успішно виступили на всеукраїнському дебатному турнірі

08-02-2019, 10:38

У місті Дніпро відбувся Всеукраїнський дебатний турнір “Jedi Training Camp 2019”, у якому взяли участь 45 команд зі всієї України.

Специфікою турніру став незвичайний формат: команда турніру повинна складатися з досвідченого дебатера та новачка, це допомагає недосвідченим учасникам розвинути власні можливості.

Тематика резолюції порушила актуальні питання міжнародних відносин та громадянських конфліктів, екологічної безпеки, правомірності використання силових методів населенням та інші актуальні проблеми сучасності.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли Владислав Костін (студент магістратури міжнародно-правового факультету) та випускник Радислав Ткаченко в якості головних суддів турніру.

Діана Лисенко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс) та Олександр Плєтньов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс) успішно подолавши відбіркові раунди, стали півфіналістами.

Суддями турніру також виступили Андрій Касьяненко та Раміна Долгінцева.