Студенти Університету стали слухачами міжнародного он-лайн курсу із запобігання та протидії корупції, який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах програми «Нове правосуддя»

27-03-2017, 15:07

Чотири вищі навчальні заклади України, а саме: Український католицький університет, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія» та  Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича стали партнерами Правничої школи Університету ім. Вашингтона та Лі (Лексінгтон, Вірджинія, США) у запровадженні міжнародного он-лайн курсу із запобігання та протидії корупції. 

Навчальний курс було розроблено українськими та американськими викладачами з використанням кращих світових практик з метою впровадження інноваційних форм і методів навчання та підвищення якості антикорупційної освіти в Україні в цілому.

Курс засновується на сучасному розумінні сутності явища «корупції» та міждисциплінарному підході до його вивчення, викладається англійською мовою у приміщенні Центру інформаційних технологій. Асистент кафедри кримінального права №1, к.ю.н. Комаров О.Д. та аспірант кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Білецький А.В. є координаторами цього проекту в Університеті.