Студенти Університету стали призерами обласного етапу мовно-літературних конкурсів

17-12-2019, 08:57

14 грудня відбувся ІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2019 року серед студентів закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації і ХХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь студенти нашого Університету – переможці І етапу.

За підсумками журі призерами ІІ етапу стали:

Володимир БОРДЗИК – ІІ місце в конкурсі з української мови імені Петра Яцика (студент бакалавріату Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України;

Тетяна КОЖЕМ’ЯКО – ІІ місце в мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка (студент магістратури Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України);

Михайло СКРИПКІН – ІІІ місце в мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка (студент бакалавріату Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України).

Наставником у підготовці конкурсантів став доцент кафедри культурології Василь Пивоваров.

Вітаємо переможців і зичимо нових творчих здобутків у ІІІ (всеукраїнському) етапі міжнародних конкурсів!