Студенти Університету стали призерами обласних щорічних спортивних змагань “Спорт протягом життя” з тенісу

02-05-2019, 17:18

З 24 по 28 квітня пройшли змагання з тенісу за програмою Обласних щорічних спортивних змагань “Спорт протягом життя” серед студентів закладів вищої освіти Харківської області. За підсумками проведення змагань збірна команда НЮУ імені Ярослава Мудрого посіла 4 загальнокомандне місце.

Призерами цих змагань стали:

– Лайт Де Стефані (4 курс міжнародно-правового факультету)/ Владислава Капліна (3 курс Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України) – 3 місце серед жінок, парний розряд;

– Лайт Де Стефані – 2 місце серед жінок, одиночний розряд.

Майже кожен з її учасників показав кращий особистий результат.

Вітаємо призерів цих змагань та команду в цілому з чудовим виступом та бажаємо удачі, натхнення та подальших спортивних й життєвих звершень!