18-12-2018, 16:34

15 грудня проведено ІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Призери конкурсу імені Петра Яцика:

Владислав Пирогов – ІІ місце (факультет адвокатури, І курс, І група, викладач доц. В.М.Пивоваров);

Аліна Луценко – ІІІ місце (факультет адвокатури, І курс, ІV група, викладач доц. О.В.Прудникова).

Призери конкурсу імені Тараса Шевченка:

Андрій Сергієнко – І місце (Слідчо-криміналістичний інститут, І курс, І група, викладач доц. О.А.Лисенко);

Марія Перепелиця – ІІІ місце (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, І курс, І група, викладач доц. О.А.Шумейко).

Вітаємо юних знавців української мови та літератури з цим високим результатом і бажаємо успіху на наступному етапі!